Özel İstanbul Bölge Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Telefon Numarası, Özel İstanbul Bölge Hastanesi Adresi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi Yol Tarifi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi Randevu Alma, Özel İstanbul Bölge Hastanesi Bölümleri ve Özel İstanbul Bölge Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel İstanbul Bölge Hastanesi İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Telefon Numarası

Özel İstanbul Bölge Hastanesi ilgili hastane (0216) 621 13 13 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 621 13 13 numarasını arayıp Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel İstanbul Bölge Hastanesi mail adresi Özel İstanbul Bölge Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 621 13 13 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 621 13 13 Mail Adresi; Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sarıgazi, Osmangazi Cd No:34, 34885 Sancaktepe/İstanbul

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Bölümleri

Özel İstanbul Bölge Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 621 13 13 numarasını arayıp Özel İstanbul Bölge Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Randevu Alma

Özel İstanbul Bölge Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 621 13 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Sancaktepe bulunan Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 621 13 13 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 653 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. Özel İstanbul Bölge Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Adresi

Sarıgazi, Osmangazi Cd No:34, 34885 Sancaktepe/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Yol Tarifi

Özel İstanbul Bölge Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel İstanbul Bölge Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Sarıgazi, Osmangazi Cd No:34, 34885 Sancaktepe/İstanbul ‘ numarasından Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Adresi Nedir?

Sarıgazi, Osmangazi Cd No:34, 34885 Sancaktepe/İstanbul ‘dır.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel İstanbul Bölge Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesine ait bir hastanedir.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel İstanbul Bölge Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 621 13 13 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel İstanbul Bölge Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 621 13 13 numarasını arayabilirsiniz.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel İstanbul Bölge Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel İstanbul Bölge Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 653 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın