Özel Mar Tıp Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Mar Tıp Merkez Telefon Numarası, Özel Mar Tıp Merkez Adresi, Özel Mar Tıp Merkez Yol Tarifi, Özel Mar Tıp Merkez Randevu Alma, Özel Mar Tıp Merkez Bölümleri ve Özel Mar Tıp Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Hakkında Bilgiler

Özel Mar Tıp Merkez Mardin ilinin Artuklu ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mar Tıp Merkez Telefon Numarası

Özel Mar Tıp Merkez ilgili hastane (0482) 212 11 41 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Doktorları

Özel Mar Tıp Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Mar Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0482) 212 11 41 numarasını arayıp Özel Mar Tıp Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez İletişim Bilgileri

Özel Mar Tıp Merkez mail adresi Özel Mar Tıp Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0482) 212 11 41 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0482) 212 11 41 Mail Adresi; Özel Mar Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Nur, Diyarbakır Blv. No:10, 47200 Mardin Merkez/Mardin

Özel Mar Tıp Merkez Bölümleri

Özel Mar Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 212 11 41 numarasını arayıp Özel Mar Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Mar Tıp Merkez Randevu Alma

Özel Mar Tıp Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 212 11 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Mar Tıp Merkez Çalışma Saatleri

Mardin Artuklu bulunan Özel Mar Tıp Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0482) 212 11 41 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Mar Tıp Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Özel Mar Tıp Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Mar Tıp Merkez Adresi

Nur, Diyarbakır Blv. No:10, 47200 Mardin Merkez/Mardin ‘dır. Hastane Mardin ilinin Artuklu ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mar Tıp Merkez Yol Tarifi

Özel Mar Tıp Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Özel Mar Tıp Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Mar Tıp Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Mar Tıp Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Mar Tıp Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Mar Tıp Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Telefon Numarası Nedir?

Nur, Diyarbakır Blv. No:10, 47200 Mardin Merkez/Mardin ‘ numarasından Özel Mar Tıp Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Adresi Nedir?

Nur, Diyarbakır Blv. No:10, 47200 Mardin Merkez/Mardin ‘dır.

Özel Mar Tıp Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Mar Tıp Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Mar Tıp Merkez Nerededir?

Hastane Mardin ilinin Artuklu ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mar Tıp Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Özel Mar Tıp Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0482) 212 11 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Mar Tıp Merkez Bölümleri Nelerdir?

Özel Mar Tıp Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0482) 212 11 41 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Mar Tıp Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Mar Tıp Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Mar Tıp Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın