Özel Mersin Akademi Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Mersin Akademi Hastanesi Telefon Numarası, Özel Mersin Akademi Hastanesi Adresi, Özel Mersin Akademi Hastanesi Yol Tarifi, Özel Mersin Akademi Hastanesi Randevu Alma, Özel Mersin Akademi Hastanesi Bölümleri ve Özel Mersin Akademi Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Mersin Akademi Hastanesi İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Mersin Akademi Hastanesi ilgili hastane (0324) 328 68 68 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları

Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0324) 328 68 68 numarasını arayıp Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Mersin Akademi Hastanesi mail adresi Özel Mersin Akademi Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0324) 328 68 68 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0324) 328 68 68 Mail Adresi; Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenişehir, Barbaros Cd. No:140, 34746 Ataşehir/İstanbul

Özel Mersin Akademi Hastanesi Bölümleri

Özel Mersin Akademi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 328 68 68 numarasını arayıp Özel Mersin Akademi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Randevu Alma

Özel Mersin Akademi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 328 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Mersin Akademi Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Ataşehir bulunan Özel Mersin Akademi Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0324) 328 68 68 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Mersin Akademi Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır. Özel Mersin Akademi Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Adresi

Yenişehir, Barbaros Cd. No:140, 34746 Ataşehir/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Yol Tarifi

Özel Mersin Akademi Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Mersin Akademi Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Mersin Akademi Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Mersin Akademi Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Mersin Akademi Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Mersin Akademi Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yenişehir, Barbaros Cd. No:140, 34746 Ataşehir/İstanbul ‘ numarasından Özel Mersin Akademi Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Adresi Nedir?

Yenişehir, Barbaros Cd. No:140, 34746 Ataşehir/İstanbul ‘dır.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Mersin Akademi Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 328 68 68 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Mersin Akademi Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 328 68 68 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Mersin Akademi Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Mersin Akademi Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Mersin Akademi Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın