Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası, Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Adresi, Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Yol Tarifi, Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Randevu Alma, Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Bölümleri ve Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Ağrı ilinin Patnos ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi ilgili hastane (0472) 616 50 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0472) 616 50 50 numarasını arayıp Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi mail adresi Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0472) 616 50 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0472) 616 50 50 Mail Adresi; Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yeni, 801. Sk. No: 44, 04500 Patnos/Ağrı

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 616 50 50 numarasını arayıp Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Randevu Alma

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 616 50 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Ağrı Patnos bulunan Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0472) 616 50 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 54 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır. Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Adresi

Yeni, 801. Sk. No: 44, 04500 Patnos/Ağrı ‘dır. Hastane Ağrı ilinin Patnos ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yeni, 801. Sk. No: 44, 04500 Patnos/Ağrı ‘ numarasından Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Adresi Nedir?

Yeni, 801. Sk. No: 44, 04500 Patnos/Ağrı ‘dır.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Nerededir?

Hastane Ağrı ilinin Patnos ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0472) 616 50 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0472) 616 50 50 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Patnos Medicenter Tıp Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 54 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın