Özel Pendik Hospital Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Pendik Hospital Telefon Numarası, Özel Pendik Hospital Adresi, Özel Pendik Hospital Yol Tarifi, Özel Pendik Hospital Randevu Alma, Özel Pendik Hospital Bölümleri ve Özel Pendik Hospital Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Hakkında Bilgiler

Özel Pendik Hospital İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Pendik Hospital Telefon Numarası

Özel Pendik Hospital ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Doktorları

Özel Pendik Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Pendik Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özel Pendik Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital İletişim Bilgileri

Özel Pendik Hospital mail adresi Özel Pendik Hospital Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özel Pendik Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kaynarca, Bilge Sk. No:1, 34903 Pendik/İstanbul

Özel Pendik Hospital Bölümleri

Özel Pendik Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özel Pendik Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Pendik Hospital Randevu Alma

Özel Pendik Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Pendik Hospital Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan Özel Pendik Hospital hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Pendik Hospital hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Özel Pendik Hospital Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Pendik Hospital Adresi

Kaynarca, Bilge Sk. No:1, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Pendik Hospital Yol Tarifi

Özel Pendik Hospital ilçesinde bulunmaktadır. Özel Pendik Hospital gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Pendik Hospital hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Pendik Hospital Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Pendik Hospital hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Pendik Hospital hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Telefon Numarası Nedir?

Kaynarca, Bilge Sk. No:1, 34903 Pendik/İstanbul ‘ numarasından Özel Pendik Hospital hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Adresi Nedir?

Kaynarca, Bilge Sk. No:1, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır.

Özel Pendik Hospital Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Pendik Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Pendik Hospital Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Pendik Hospital Nasıl Randevu Alınır?

Özel Pendik Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Pendik Hospital Bölümleri Nelerdir?

Özel Pendik Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Pendik Hospital Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Pendik Hospital hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Pendik Hospital İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın