Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Telefon Numarası, Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Adresi, Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Yol Tarifi, Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Randevu Alma, Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Bölümleri ve Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Hakkında Bilgiler

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Telefon Numarası

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi ilgili hastane (0324) 614 71 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0324) 614 71 00 numarasını arayıp Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi İletişim Bilgileri

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi mail adresi Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0324) 614 71 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0324) 614 71 00 Mail Adresi; Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Caminur, 0806. Sk. No 11, 33400 Tarsus/Mersin

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Bölümleri

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 614 71 00 numarasını arayıp Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Randevu Alma

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 614 71 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0324) 614 71 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 60 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Adresi

Caminur, 0806. Sk. No 11, 33400 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Yol Tarifi

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Caminur, 0806. Sk. No 11, 33400 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Adresi Nedir?

Caminur, 0806. Sk. No 11, 33400 Tarsus/Mersin ‘dır.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0324) 614 71 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0324) 614 71 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tip Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 60 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın