Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Telefon Numarası, Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Adresi, Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Yol Tarifi, Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Randevu Alma, Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Bölümleri ve Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Telefon Numarası

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi ilgili hastane (0282) 263 57 57 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0282) 263 57 57 numarasını arayıp Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi mail adresi Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0282) 263 57 57 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0282) 263 57 57 Mail Adresi; Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Eskicami-ortacami, Cengiz Topel Meydanı No:10, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Bölümleri

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0282) 263 57 57 numarasını arayıp Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Randevu Alma

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0282) 263 57 57 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Çalışma Saatleri

Tekirdağ Süleymanpaşa bulunan Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0282) 263 57 57 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 132 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır. Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Adresi

Eskicami-ortacami, Cengiz Topel Meydanı No:10, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘dır. Hastane Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Yol Tarifi

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Eskicami-ortacami, Cengiz Topel Meydanı No:10, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘ numarasından Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Adresi Nedir?

Eskicami-ortacami, Cengiz Topel Meydanı No:10, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ ‘dır.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Nerededir?

Hastane Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0282) 263 57 57 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0282) 263 57 57 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Tekirdağ Star Medica Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 132 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın