Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası, Özel Trakya Hastanesi Adresi, Özel Trakya Hastanesi Yol Tarifi, Özel Trakya Hastanesi Randevu Alma, Özel Trakya Hastanesi Bölümleri ve Özel Trakya Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Trakya Hastanesi Edirne ilinin Edirne Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası

Özel Trakya Hastanesi ilgili hastane (0284) 225 00 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Doktorları

Özel Trakya Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Trakya Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0284) 225 00 00 numarasını arayıp Özel Trakya Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Trakya Hastanesi mail adresi Özel Trakya Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0284) 225 00 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0284) 225 00 00 Mail Adresi; Özel Trakya Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sarıcapaşa, Talat Paşa Cd. No:168, 22030 Edirne Merkez/Edirne

Özel Trakya Hastanesi Bölümleri

Özel Trakya Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0284) 225 00 00 numarasını arayıp Özel Trakya Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Trakya Hastanesi Randevu Alma

Özel Trakya Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0284) 225 00 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Trakya Hastanesi Çalışma Saatleri

Edirne Edirne Merkez bulunan Özel Trakya Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0284) 225 00 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Trakya Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 348 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır. Özel Trakya Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Trakya Hastanesi Adresi

Sarıcapaşa, Talat Paşa Cd. No:168, 22030 Edirne Merkez/Edirne ‘dır. Hastane Edirne ilinin Edirne Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Trakya Hastanesi Yol Tarifi

Özel Trakya Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Trakya Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Trakya Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Trakya Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Trakya Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Trakya Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Sarıcapaşa, Talat Paşa Cd. No:168, 22030 Edirne Merkez/Edirne ‘ numarasından Özel Trakya Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Adresi Nedir?

Sarıcapaşa, Talat Paşa Cd. No:168, 22030 Edirne Merkez/Edirne ‘dır.

Özel Trakya Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Trakya Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Trakya Hastanesi Nerededir?

Hastane Edirne ilinin Edirne Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Trakya Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Trakya Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0284) 225 00 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Trakya Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Trakya Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0284) 225 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Trakya Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Trakya Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 348 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın