Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Adresi, Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis ilgili hastane (0222) 335 03 35 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0222) 335 03 35 numarasını arayıp Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis mail adresi Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0222) 335 03 35 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0222) 335 03 35 Mail Adresi; Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Batıkent, Dizili Sk. No:33, 26180 Tepebaşı/Eskişehir

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0222) 335 03 35 numarasını arayıp Özel Ümit Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0222) 335 03 35 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Eskişehir Odunpazarı bulunan Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0222) 335 03 35 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Adresi

Batıkent, Dizili Sk. No:33, 26180 Tepebaşı/Eskişehir ‘dır. Hastane Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Özel Ümit Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Batıkent, Dizili Sk. No:33, 26180 Tepebaşı/Eskişehir ‘ numarasından Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Batıkent, Dizili Sk. No:33, 26180 Tepebaşı/Eskişehir ‘dır.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0222) 335 03 35 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0222) 335 03 35 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Ümit Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın