Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası, Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Adresi, Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Yol Tarifi, Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Randevu Alma, Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri ve Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Hakkında Bilgiler

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi mail adresi Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yenişehir, Elazığ Cd. No:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Randevu Alma

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri

Diyarbakır Yenişehir bulunan Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Adresi

Yenişehir, Elazığ Cd. No:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Yol Tarifi

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yenişehir, Elazığ Cd. No:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır ‘ numarasından Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Adresi Nedir?

Yenişehir, Elazığ Cd. No:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Özel Üniversal Diyarbakır Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın