Palmiye hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Palmiye hastanesi Telefon Numarası, Palmiye hastanesi Adresi, Palmiye hastanesi Yol Tarifi, Palmiye hastanesi Randevu Alma, Palmiye hastanesi Bölümleri ve Palmiye hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Hakkında Bilgiler

Palmiye hastanesi Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Palmiye hastanesi Telefon Numarası

Palmiye hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Doktorları

Palmiye hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Palmiye hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Palmiye hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Palmiye hastanesi İletişim Bilgileri

Palmiye hastanesi mail adresi Palmiye hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Palmiye hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kıcı, 31350 Belen/Hatay

Palmiye hastanesi Bölümleri

Palmiye hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Palmiye hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Palmiye hastanesi Randevu Alma

Palmiye hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Palmiye hastanesi Çalışma Saatleri

Hatay Belen bulunan Palmiye hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Palmiye hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Palmiye hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Palmiye hastanesi Adresi

Kıcı, 31350 Belen/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Palmiye hastanesi Yol Tarifi

Palmiye hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Palmiye hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Palmiye hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Palmiye hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Palmiye hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Palmiye hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Kıcı, 31350 Belen/Hatay ‘ numarasından Palmiye hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Adresi Nedir?

Kıcı, 31350 Belen/Hatay ‘dır.

Palmiye hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Palmiye hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Palmiye hastanesi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin Belen ilçesine ait bir hastanedir.

Palmiye hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Palmiye hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Palmiye hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Palmiye hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Palmiye hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Palmiye hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Palmiye hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın