Pendik Verem Savaşı Dispanseri Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Telefon Numarası, Pendik Verem Savaşı Dispanseri Adresi, Pendik Verem Savaşı Dispanseri Yol Tarifi, Pendik Verem Savaşı Dispanseri Randevu Alma, Pendik Verem Savaşı Dispanseri Bölümleri ve Pendik Verem Savaşı Dispanseri Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Hakkında Bilgiler

Pendik Verem Savaşı Dispanseri İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Telefon Numarası

Pendik Verem Savaşı Dispanseri ilgili hastane (0216) 491 79 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 491 79 00 numarasını arayıp Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri İletişim Bilgileri

Pendik Verem Savaşı Dispanseri mail adresi Pendik Verem Savaşı Dispanseri Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 491 79 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 491 79 00 Mail Adresi; Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Doğu, Flurya Sk. No:9, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Bölümleri

Pendik Verem Savaşı Dispanseri bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 491 79 00 numarasını arayıp Pendik Verem Savaşı Dispanseri bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Randevu Alma

Pendik Verem Savaşı Dispanseri ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 491 79 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 491 79 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,1 ” Puan almıştır. Pendik Verem Savaşı Dispanseri Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Adresi

Doğu, Flurya Sk. No:9, 34890 Pendik/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Yol Tarifi

Pendik Verem Savaşı Dispanseri ilçesinde bulunmaktadır. Pendik Verem Savaşı Dispanseri gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Telefon Numarası Nedir?

Doğu, Flurya Sk. No:9, 34890 Pendik/İstanbul ‘ numarasından Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastanesine ulaşabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Adresi Nedir?

Doğu, Flurya Sk. No:9, 34890 Pendik/İstanbul ‘dır.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Pendik Verem Savaşı Dispanseri Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Nasıl Randevu Alınır?

Pendik Verem Savaşı Dispanseri ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 491 79 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Bölümleri Nelerdir?

Pendik Verem Savaşı Dispanseri bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 491 79 00 numarasını arayabilirsiniz.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri Çalışma Saatleri Nedir?

Pendik Verem Savaşı Dispanseri hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Pendik Verem Savaşı Dispanseri İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın