Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Adresi, Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Randevu Alma, Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Ordu ilinin Perşembe ilçesine ait bir hastanedir.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi mail adresi Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kacalı, Kacalı Mh, Fevzi Çakmak Cd. Pk:52750, 52750 Perşembe/Ordu

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Bölümleri

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Perşembe ilçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Ordu Perşembe bulunan Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Adresi

Kacalı, Kacalı Mh, Fevzi Çakmak Cd. Pk:52750, 52750 Perşembe/Ordu ‘dır. Hastane Ordu ilinin Perşembe ilçesine ait bir hastanedir.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Perşembe ilçe Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Kacalı, Kacalı Mh, Fevzi Çakmak Cd. Pk:52750, 52750 Perşembe/Ordu ‘ numarasından Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Kacalı, Kacalı Mh, Fevzi Çakmak Cd. Pk:52750, 52750 Perşembe/Ordu ‘dır.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Ordu ilinin Perşembe ilçesine ait bir hastanedir.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Perşembe ilçe Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın