Polat Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Polat Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Polat Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Polat Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Polat Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Polat Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Polat Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Polat Aile Sağlığı Merkezi Malatya ilinin Doğanşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Polat Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0422) 290 99 84 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0422) 290 99 84 numarasını arayıp Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Polat Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Polat Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0422) 290 99 84 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0422) 290 99 84 Mail Adresi; Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Polat, Cad No:74, 44520 Doğanşehir/Malatya

Polat Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Polat Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0422) 290 99 84 numarasını arayıp Polat Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Polat Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0422) 290 99 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Polat Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Malatya Doğanşehir bulunan Polat Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0422) 290 99 84 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Polat Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Polat Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Polat, Cad No:74, 44520 Doğanşehir/Malatya ‘dır. Hastane Malatya ilinin Doğanşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Polat Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Polat Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Polat Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Polat Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Polat Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Polat Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Polat, Cad No:74, 44520 Doğanşehir/Malatya ‘ numarasından Polat Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Polat, Cad No:74, 44520 Doğanşehir/Malatya ‘dır.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Polat Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Malatya ilinin Doğanşehir ilçesine ait bir hastanedir.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Polat Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0422) 290 99 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Polat Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0422) 290 99 84 numarasını arayabilirsiniz.

Polat Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Polat Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Polat Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın