Rize Kan Alma Birimi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Rize Kan Alma Birimi Telefon Numarası, Rize Kan Alma Birimi Adresi, Rize Kan Alma Birimi Yol Tarifi, Rize Kan Alma Birimi Randevu Alma, Rize Kan Alma Birimi Bölümleri ve Rize Kan Alma Birimi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Hakkında Bilgiler

Rize Kan Alma Birimi Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Rize Kan Alma Birimi Telefon Numarası

Rize Kan Alma Birimi ilgili hastane (0464) 217 12 92 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Doktorları

Rize Kan Alma Birimi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Rize Kan Alma Birimi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0464) 217 12 92 numarasını arayıp Rize Kan Alma Birimi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi İletişim Bilgileri

Rize Kan Alma Birimi mail adresi Rize Kan Alma Birimi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0464) 217 12 92 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0464) 217 12 92 Mail Adresi; Rize Kan Alma Birimi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:107, 53020 Rize Merkez/Rize

Rize Kan Alma Birimi Bölümleri

Rize Kan Alma Birimi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0464) 217 12 92 numarasını arayıp Rize Kan Alma Birimi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Rize Kan Alma Birimi Randevu Alma

Rize Kan Alma Birimi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0464) 217 12 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Rize Kan Alma Birimi Çalışma Saatleri

Rize Rize Merkez bulunan Rize Kan Alma Birimi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0464) 217 12 92 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Rize Kan Alma Birimi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Rize Kan Alma Birimi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Rize Kan Alma Birimi Adresi

Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:107, 53020 Rize Merkez/Rize ‘dır. Hastane Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Rize Kan Alma Birimi Yol Tarifi

Rize Kan Alma Birimi ilçesinde bulunmaktadır. Rize Kan Alma Birimi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Rize Kan Alma Birimi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Rize Kan Alma Birimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Rize Kan Alma Birimi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Rize Kan Alma Birimi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Telefon Numarası Nedir?

Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:107, 53020 Rize Merkez/Rize ‘ numarasından Rize Kan Alma Birimi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Adresi Nedir?

Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:107, 53020 Rize Merkez/Rize ‘dır.

Rize Kan Alma Birimi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Rize Kan Alma Birimi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Rize Kan Alma Birimi Nerededir?

Hastane Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Rize Kan Alma Birimi Nasıl Randevu Alınır?

Rize Kan Alma Birimi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0464) 217 12 92 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Rize Kan Alma Birimi Bölümleri Nelerdir?

Rize Kan Alma Birimi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0464) 217 12 92 numarasını arayabilirsiniz.

Rize Kan Alma Birimi Çalışma Saatleri Nedir?

Rize Kan Alma Birimi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Rize Kan Alma Birimi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın