Şalpazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şalpazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Şalpazarı Devlet Hastanesi Adresi, Şalpazarı Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Şalpazarı Devlet Hastanesi Randevu Alma, Şalpazarı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Şalpazarı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Şalpazarı Devlet Hastanesi Trabzon ilinin Şalpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şalpazarı Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları

Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Şalpazarı Devlet Hastanesi mail adresi Şalpazarı Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Turalıuşağı, 61670 Şalpazarı/Trabzon

Şalpazarı Devlet Hastanesi Bölümleri

Şalpazarı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Şalpazarı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Randevu Alma

Şalpazarı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şalpazarı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Trabzon Şalpazarı bulunan Şalpazarı Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şalpazarı Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Şalpazarı Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Adresi

Turalıuşağı, 61670 Şalpazarı/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Şalpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Şalpazarı Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Şalpazarı Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şalpazarı Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şalpazarı Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şalpazarı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şalpazarı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Turalıuşağı, 61670 Şalpazarı/Trabzon ‘ numarasından Şalpazarı Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Turalıuşağı, 61670 Şalpazarı/Trabzon ‘dır.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şalpazarı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Şalpazarı ilçesine ait bir hastanedir.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Şalpazarı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Şalpazarı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Şalpazarı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Şalpazarı Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şalpazarı Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 3 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın