Samsun Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Samsun Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Samsun Devlet Hastanesi Adresi, Samsun Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Devlet Hastanesi Randevu Alma, Samsun Devlet Hastanesi Bölümleri ve Samsun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Samsun Devlet Hastanesi Samsun ilinin İlkadım ilçesine ait bir hastanedir.

Samsun Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Samsun Devlet Hastanesi ilgili hastane (0362) 311 30 30 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Doktorları

Samsun Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Samsun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0362) 311 30 30 numarasını arayıp Samsun Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Samsun Devlet Hastanesi mail adresi Samsun Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0362) 311 30 30 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0362) 311 30 30 Mail Adresi; Samsun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Adalet, Lise Cd., 55060 İlkadım/Samsun

Samsun Devlet Hastanesi Bölümleri

Samsun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 311 30 30 numarasını arayıp Samsun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Samsun Devlet Hastanesi Randevu Alma

Samsun Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 311 30 30 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Samsun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Samsun İlkadım bulunan Samsun Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0362) 311 30 30 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Samsun Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır. Samsun Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Samsun Devlet Hastanesi Adresi

Adalet, Lise Cd., 55060 İlkadım/Samsun ‘dır. Hastane Samsun ilinin İlkadım ilçesine ait bir hastanedir.

Samsun Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Samsun Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Samsun Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Samsun Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Samsun Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Samsun Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Samsun Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Adalet, Lise Cd., 55060 İlkadım/Samsun ‘ numarasından Samsun Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Adalet, Lise Cd., 55060 İlkadım/Samsun ‘dır.

Samsun Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Samsun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Samsun Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Samsun ilinin İlkadım ilçesine ait bir hastanedir.

Samsun Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Samsun Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0362) 311 30 30 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Samsun Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Samsun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0362) 311 30 30 numarasını arayabilirsiniz.

Samsun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Samsun Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Samsun Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,6 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın