Şar Hospital Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şar Hospital Telefon Numarası, Şar Hospital Adresi, Şar Hospital Yol Tarifi, Şar Hospital Randevu Alma, Şar Hospital Bölümleri ve Şar Hospital Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şar Hospital Hakkında Bilgiler

Şar Hospital Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şar Hospital Telefon Numarası

Şar Hospital ilgili hastane (0464) 212 11 03 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şar Hospital Doktorları

Şar Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şar Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0464) 212 11 03 numarasını arayıp Şar Hospital Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şar Hospital İletişim Bilgileri

Şar Hospital mail adresi Şar Hospital Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0464) 212 11 03 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0464) 212 11 03 Mail Adresi; Şar Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Eminettin, Merkez, Cumhuriyet Cd. No:73, 53020 Rize Merkez/Rize

Şar Hospital Bölümleri

Şar Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0464) 212 11 03 numarasını arayıp Şar Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şar Hospital Randevu Alma

Şar Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0464) 212 11 03 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şar Hospital Çalışma Saatleri

Rize Rize Merkez bulunan Şar Hospital hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0464) 212 11 03 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şar Hospital Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şar Hospital hastanesi Google Maps üzerinden ” 99 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır. Şar Hospital Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şar Hospital Adresi

Eminettin, Merkez, Cumhuriyet Cd. No:73, 53020 Rize Merkez/Rize ‘dır. Hastane Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şar Hospital Yol Tarifi

Şar Hospital ilçesinde bulunmaktadır. Şar Hospital gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şar Hospital hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şar Hospital Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şar Hospital hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şar Hospital hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şar Hospital Telefon Numarası Nedir?

Eminettin, Merkez, Cumhuriyet Cd. No:73, 53020 Rize Merkez/Rize ‘ numarasından Şar Hospital hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şar Hospital Adresi Nedir?

Eminettin, Merkez, Cumhuriyet Cd. No:73, 53020 Rize Merkez/Rize ‘dır.

Şar Hospital Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şar Hospital Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şar Hospital Nerededir?

Hastane Rize ilinin Rize Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şar Hospital Nasıl Randevu Alınır?

Şar Hospital ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0464) 212 11 03 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şar Hospital Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şar Hospital Bölümleri Nelerdir?

Şar Hospital bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0464) 212 11 03 numarasını arayabilirsiniz.

Şar Hospital Çalışma Saatleri Nedir?

Şar Hospital hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şar Hospital İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 99 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın