Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Adresi, Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Randevu Alma, Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri ve Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Sarıkamış/Kars ilinin Boyalı ilçesine ait bir hastanedir.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastane (0474) 413 43 41 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 413 43 41 numarasını arayıp Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez mail adresi Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 413 43 41 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 413 43 41 Mail Adresi; Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, 36520 Sarıkamış/Kars

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 413 43 41 numarasını arayıp Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Randevu Alma

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 413 43 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

Sarıkamış/Kars Boyalı bulunan Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 413 43 41 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Adresi

Cumhuriyet, 36520 Sarıkamış/Kars ‘dır. Hastane Sarıkamış/Kars ilinin Boyalı ilçesine ait bir hastanedir.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, 36520 Sarıkamış/Kars ‘ numarasından Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Cumhuriyet, 36520 Sarıkamış/Kars ‘dır.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane Sarıkamış/Kars ilinin Boyalı ilçesine ait bir hastanedir.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 413 43 41 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 413 43 41 numarasını arayabilirsiniz.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sarıkamış Toplum Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın