Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Şarköy Devlet Hastanesi Adresi, Şarköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Şarköy Devlet Hastanesi Randevu Alma, Şarköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Şarköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Şarköy Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesine ait bir hastanedir.

Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şarköy Devlet Hastanesi ilgili hastane (0282) 518 13 73 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları

Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0282) 518 13 73 numarasını arayıp Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Şarköy Devlet Hastanesi mail adresi Şarköy Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0282) 518 13 73 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0282) 518 13 73 Mail Adresi; Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; İstiklal, Tavşanpınar Mevkii Sokak No 2 D:No 2, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Şarköy Devlet Hastanesi Bölümleri

Şarköy Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0282) 518 13 73 numarasını arayıp Şarköy Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şarköy Devlet Hastanesi Randevu Alma

Şarköy Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0282) 518 13 73 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şarköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Tekirdağ Şarköy bulunan Şarköy Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0282) 518 13 73 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şarköy Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 55 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,5 ” Puan almıştır. Şarköy Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şarköy Devlet Hastanesi Adresi

İstiklal, Tavşanpınar Mevkii Sokak No 2 D:No 2, 59800 Şarköy/Tekirdağ ‘dır. Hastane Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesine ait bir hastanedir.

Şarköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Şarköy Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Şarköy Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şarköy Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şarköy Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şarköy Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şarköy Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

İstiklal, Tavşanpınar Mevkii Sokak No 2 D:No 2, 59800 Şarköy/Tekirdağ ‘ numarasından Şarköy Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

İstiklal, Tavşanpınar Mevkii Sokak No 2 D:No 2, 59800 Şarköy/Tekirdağ ‘dır.

Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şarköy Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesine ait bir hastanedir.

Şarköy Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Şarköy Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0282) 518 13 73 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şarköy Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Şarköy Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0282) 518 13 73 numarasını arayabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Şarköy Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şarköy Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 55 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın