Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Adresi, Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Randevu Alma, Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi mail adresi Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hisarcık İbrahim Tennuri, Erciyes Blv. No:8, 38220 Melikgazi/Kayseri

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Bölümleri

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Randevu Alma

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Kayseri Melikgazi bulunan Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Adresi

Hisarcık İbrahim Tennuri, Erciyes Blv. No:8, 38220 Melikgazi/Kayseri ‘dır. Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Hisarcık İbrahim Tennuri, Erciyes Blv. No:8, 38220 Melikgazi/Kayseri ‘ numarasından Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Hisarcık İbrahim Tennuri, Erciyes Blv. No:8, 38220 Melikgazi/Kayseri ‘dır.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Kayseri ilinin Melikgazi ilçesine ait bir hastanedir.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Seyyid Burhaneddin Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın