Şifa Sağlık Polikliniği Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şifa Sağlık Polikliniği Telefon Numarası, Şifa Sağlık Polikliniği Adresi, Şifa Sağlık Polikliniği Yol Tarifi, Şifa Sağlık Polikliniği Randevu Alma, Şifa Sağlık Polikliniği Bölümleri ve Şifa Sağlık Polikliniği Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Hakkında Bilgiler

Şifa Sağlık Polikliniği Şırnak ilinin Şırnak Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şifa Sağlık Polikliniği Telefon Numarası

Şifa Sağlık Polikliniği ilgili hastane (0486) 646 75 84 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları

Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0486) 646 75 84 numarasını arayıp Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği İletişim Bilgileri

Şifa Sağlık Polikliniği mail adresi Şifa Sağlık Polikliniği Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0486) 646 75 84 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0486) 646 75 84 Mail Adresi; Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Atatürk, Siirt Cd. No:16, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak

Şifa Sağlık Polikliniği Bölümleri

Şifa Sağlık Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0486) 646 75 84 numarasını arayıp Şifa Sağlık Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şifa Sağlık Polikliniği Randevu Alma

Şifa Sağlık Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0486) 646 75 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şifa Sağlık Polikliniği Çalışma Saatleri

Şırnak Şırnak Merkez bulunan Şifa Sağlık Polikliniği hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0486) 646 75 84 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şifa Sağlık Polikliniği hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Şifa Sağlık Polikliniği Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şifa Sağlık Polikliniği Adresi

Atatürk, Siirt Cd. No:16, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak ‘dır. Hastane Şırnak ilinin Şırnak Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şifa Sağlık Polikliniği Yol Tarifi

Şifa Sağlık Polikliniği ilçesinde bulunmaktadır. Şifa Sağlık Polikliniği gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şifa Sağlık Polikliniği hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şifa Sağlık Polikliniği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şifa Sağlık Polikliniği hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şifa Sağlık Polikliniği hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Telefon Numarası Nedir?

Atatürk, Siirt Cd. No:16, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak ‘ numarasından Şifa Sağlık Polikliniği hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Adresi Nedir?

Atatürk, Siirt Cd. No:16, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak ‘dır.

Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şifa Sağlık Polikliniği Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şifa Sağlık Polikliniği Nerededir?

Hastane Şırnak ilinin Şırnak Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Şifa Sağlık Polikliniği Nasıl Randevu Alınır?

Şifa Sağlık Polikliniği ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0486) 646 75 84 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şifa Sağlık Polikliniği Bölümleri Nelerdir?

Şifa Sağlık Polikliniği bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0486) 646 75 84 numarasını arayabilirsiniz.

Şifa Sağlık Polikliniği Çalışma Saatleri Nedir?

Şifa Sağlık Polikliniği hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şifa Sağlık Polikliniği İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın