Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Adresi, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Bölümleri ve Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Sinop Merkez/Sinop ilinin Osmaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi ilgili hastane (0368) 271 55 70 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0368) 271 55 70 numarasını arayıp Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi mail adresi Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0368) 271 55 70 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0368) 271 55 70 Mail Adresi; Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Bölümleri

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0368) 271 55 70 numarasını arayıp Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0368) 271 55 70 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Sinop Merkez/Sinop Osmaniye bulunan Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0368) 271 55 70 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 124 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Adresi

Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop ‘dır. Hastane Sinop Merkez/Sinop ilinin Osmaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop ‘ numarasından Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop ‘dır.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Sinop Merkez/Sinop ilinin Osmaniye ilçesine ait bir hastanedir.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0368) 271 55 70 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0368) 271 55 70 numarasını arayabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 124 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın