Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Şırnak Merkez/Şırnak ilinin Yoğurtçular ilçesine ait bir hastanedir.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Mardin Şırnak Yolu No:17, 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

Şırnak Merkez/Şırnak Yoğurtçular bulunan Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 64 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır. Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

Mardin Şırnak Yolu No:17, 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak ‘dır. Hastane Şırnak Merkez/Şırnak ilinin Yoğurtçular ilçesine ait bir hastanedir.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Mardin Şırnak Yolu No:17, 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak ‘ numarasından Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Mardin Şırnak Yolu No:17, 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak ‘dır.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane Şırnak Merkez/Şırnak ilinin Yoğurtçular ilçesine ait bir hastanedir.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şırnak Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 64 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,1 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın