Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası, Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Adresi, Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Yol Tarifi, Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Randevu Alma, Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Bölümleri ve Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hakkında Bilgiler

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi ilgili hastane 0532 343 48 27 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 0532 343 48 27 numarasını arayıp Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi İletişim Bilgileri

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi mail adresi Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 0532 343 48 27 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 0532 343 48 27 Mail Adresi; Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Teşvikiye, Ferah Sokağı no.22, 34365 Şişli/İstanbul

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Bölümleri

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0532 343 48 27 numarasını arayıp Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Randevu Alma

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0532 343 48 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Çalışma Saatleri

İstanbul Şişli bulunan Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 0532 343 48 27 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Adresi

Teşvikiye, Ferah Sokağı no.22, 34365 Şişli/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Yol Tarifi

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Teşvikiye, Ferah Sokağı no.22, 34365 Şişli/İstanbul ‘ numarasından Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Adresi Nedir?

Teşvikiye, Ferah Sokağı no.22, 34365 Şişli/İstanbul ‘dır.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 0532 343 48 27 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0532 343 48 27 numarasını arayabilirsiniz.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Şişli Böbrek Taşı Kırma Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın