Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Solhan Devlet Hastanesi Adresi, Solhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Solhan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Solhan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Solhan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Solhan Devlet Hastanesi Bingöl ilinin Solhan ilçesine ait bir hastanedir.

Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Solhan Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Doktorları

Solhan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Solhan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Solhan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Solhan Devlet Hastanesi mail adresi Solhan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Solhan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Boğlan, Erbakan Cd. No: 10, 12700 Solhan/Bingöl

Solhan Devlet Hastanesi Bölümleri

Solhan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Solhan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Solhan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Solhan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Solhan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Bingöl Solhan bulunan Solhan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Solhan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Solhan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Solhan Devlet Hastanesi Adresi

Boğlan, Erbakan Cd. No: 10, 12700 Solhan/Bingöl ‘dır. Hastane Bingöl ilinin Solhan ilçesine ait bir hastanedir.

Solhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Solhan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Solhan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Solhan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Solhan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Solhan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Solhan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Boğlan, Erbakan Cd. No: 10, 12700 Solhan/Bingöl ‘ numarasından Solhan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Boğlan, Erbakan Cd. No: 10, 12700 Solhan/Bingöl ‘dır.

Solhan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Solhan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Solhan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Bingöl ilinin Solhan ilçesine ait bir hastanedir.

Solhan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Solhan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Solhan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Solhan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Solhan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Solhan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın