Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Sorgun Devlet Hastanesi Adresi, Sorgun Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sorgun Devlet Hastanesi Randevu Alma, Sorgun Devlet Hastanesi Bölümleri ve Sorgun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Sorgun Devlet Hastanesi Yozgat ilinin Sorgun ilçesine ait bir hastanedir.

Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sorgun Devlet Hastanesi ilgili hastane (0354) 219 19 19 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları

Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0354) 219 19 19 numarasını arayıp Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Sorgun Devlet Hastanesi mail adresi Sorgun Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0354) 219 19 19 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0354) 219 19 19 Mail Adresi; Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ahmetefendi, Şht. Cemal Şimşek Cd No:37, 66700 Sorgun/Yozgat

Sorgun Devlet Hastanesi Bölümleri

Sorgun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0354) 219 19 19 numarasını arayıp Sorgun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sorgun Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sorgun Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0354) 219 19 19 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sorgun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Yozgat Sorgun bulunan Sorgun Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0354) 219 19 19 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sorgun Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 81 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Sorgun Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sorgun Devlet Hastanesi Adresi

Ahmetefendi, Şht. Cemal Şimşek Cd No:37, 66700 Sorgun/Yozgat ‘dır. Hastane Yozgat ilinin Sorgun ilçesine ait bir hastanedir.

Sorgun Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sorgun Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Sorgun Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sorgun Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sorgun Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sorgun Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sorgun Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Ahmetefendi, Şht. Cemal Şimşek Cd No:37, 66700 Sorgun/Yozgat ‘ numarasından Sorgun Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Ahmetefendi, Şht. Cemal Şimşek Cd No:37, 66700 Sorgun/Yozgat ‘dır.

Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sorgun Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Yozgat ilinin Sorgun ilçesine ait bir hastanedir.

Sorgun Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Sorgun Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0354) 219 19 19 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sorgun Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Sorgun Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0354) 219 19 19 numarasını arayabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Sorgun Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sorgun Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 81 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın