Sözer Bilgisayar Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sözer Bilgisayar Hastanesi Telefon Numarası, Sözer Bilgisayar Hastanesi Adresi, Sözer Bilgisayar Hastanesi Yol Tarifi, Sözer Bilgisayar Hastanesi Randevu Alma, Sözer Bilgisayar Hastanesi Bölümleri ve Sözer Bilgisayar Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Hakkında Bilgiler

Sözer Bilgisayar Hastanesi Hatay ilinin İskenderun ilçesine ait bir hastanedir.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Telefon Numarası

Sözer Bilgisayar Hastanesi ilgili hastane (0326) 613 69 55 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları

Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0326) 613 69 55 numarasını arayıp Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi İletişim Bilgileri

Sözer Bilgisayar Hastanesi mail adresi Sözer Bilgisayar Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0326) 613 69 55 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0326) 613 69 55 Mail Adresi; Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; FENER CADDESİ MİLLET PARKI KAPISI KARŞISI.. KOVAN APT ZEMİNİ NO.65-İSKENDERUN Fener Cad. 25/C, 31200 İskenderun/Hatay

Sözer Bilgisayar Hastanesi Bölümleri

Sözer Bilgisayar Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 613 69 55 numarasını arayıp Sözer Bilgisayar Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Randevu Alma

Sözer Bilgisayar Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 613 69 55 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sözer Bilgisayar Hastanesi Çalışma Saatleri

Hatay İskenderun bulunan Sözer Bilgisayar Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0326) 613 69 55 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sözer Bilgisayar Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Sözer Bilgisayar Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Adresi

FENER CADDESİ MİLLET PARKI KAPISI KARŞISI.. KOVAN APT ZEMİNİ NO.65-İSKENDERUN Fener Cad. 25/C, 31200 İskenderun/Hatay ‘dır. Hastane Hatay ilinin İskenderun ilçesine ait bir hastanedir.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Yol Tarifi

Sözer Bilgisayar Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Sözer Bilgisayar Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sözer Bilgisayar Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sözer Bilgisayar Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sözer Bilgisayar Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sözer Bilgisayar Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

FENER CADDESİ MİLLET PARKI KAPISI KARŞISI.. KOVAN APT ZEMİNİ NO.65-İSKENDERUN Fener Cad. 25/C, 31200 İskenderun/Hatay ‘ numarasından Sözer Bilgisayar Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Adresi Nedir?

FENER CADDESİ MİLLET PARKI KAPISI KARŞISI.. KOVAN APT ZEMİNİ NO.65-İSKENDERUN Fener Cad. 25/C, 31200 İskenderun/Hatay ‘dır.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sözer Bilgisayar Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Nerededir?

Hastane Hatay ilinin İskenderun ilçesine ait bir hastanedir.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Sözer Bilgisayar Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0326) 613 69 55 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Sözer Bilgisayar Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0326) 613 69 55 numarasını arayabilirsiniz.

Sözer Bilgisayar Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Sözer Bilgisayar Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sözer Bilgisayar Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın