Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Adresi, Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Randevu Alma, Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Bölümleri ve Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi mail adresi Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Battalgazi, Hamzalar Sk. No:16, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Bölümleri

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Sultanbeyli bulunan Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Adresi

Battalgazi, Hamzalar Sk. No:16, 34935 Sultanbeyli/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Battalgazi, Hamzalar Sk. No:16, 34935 Sultanbeyli/İstanbul ‘ numarasından Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Battalgazi, Hamzalar Sk. No:16, 34935 Sultanbeyli/İstanbul ‘dır.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesine ait bir hastanedir.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sultanbeyli Yeni Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 1 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın