Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Adresi, Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Bilgiler

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi mail adresi Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Uğur Mumcu, Atatürk Blv No:54, 34265 Sultangazi/İstanbul

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Sultangazi bulunan Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 448 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Uğur Mumcu, Atatürk Blv No:54, 34265 Sultangazi/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Uğur Mumcu, Atatürk Blv No:54, 34265 Sultangazi/İstanbul ‘ numarasından Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Adresi Nedir?

Uğur Mumcu, Atatürk Blv No:54, 34265 Sultangazi/İstanbul ‘dır.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Sultangazi ilçesine ait bir hastanedir.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sultangazi Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 448 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın