Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Osmaniye ilinin Sumbas ilçesine ait bir hastanedir.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0328) 784 81 76 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0328) 784 81 76 numarasını arayıp Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0328) 784 81 76 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0328) 784 81 76 Mail Adresi; Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Döğenli, Atatürk Cad., 80900 Sumbas/Osmaniye

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0328) 784 81 76 numarasını arayıp Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0328) 784 81 76 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Osmaniye Sumbas bulunan Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0328) 784 81 76 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Döğenli, Atatürk Cad., 80900 Sumbas/Osmaniye ‘dır. Hastane Osmaniye ilinin Sumbas ilçesine ait bir hastanedir.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Döğenli, Atatürk Cad., 80900 Sumbas/Osmaniye ‘ numarasından Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Döğenli, Atatürk Cad., 80900 Sumbas/Osmaniye ‘dır.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Osmaniye ilinin Sumbas ilçesine ait bir hastanedir.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0328) 784 81 76 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0328) 784 81 76 numarasını arayabilirsiniz.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın