Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Adresi, Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Randevu Alma, Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri ve Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Trabzon ilinin Sürmene ilçesine ait bir hastanedir.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez mail adresi Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Orta, Hasan Tahsin Kırali Cd. No:45, 61600 Sürmene/Trabzon

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Sürmene Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Randevu Alma

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

Trabzon Sürmene bulunan Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Adresi

Orta, Hasan Tahsin Kırali Cd. No:45, 61600 Sürmene/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Sürmene ilçesine ait bir hastanedir.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Sürmene Toplum Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Orta, Hasan Tahsin Kırali Cd. No:45, 61600 Sürmene/Trabzon ‘ numarasından Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Orta, Hasan Tahsin Kırali Cd. No:45, 61600 Sürmene/Trabzon ‘dır.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Sürmene ilçesine ait bir hastanedir.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Sürmene Toplum Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın