T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası, T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Adresi, T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Yol Tarifi, T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Randevu Alma, T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri ve T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Trabzon ilinin Araklı ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ilgili hastane (0462) 721 49 62 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0462) 721 49 62 numarasını arayıp T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi mail adresi T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0462) 721 49 62 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0462) 721 49 62 Mail Adresi; T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Özgen Mahallesi, Hastane Küme Evleri No:9, 61700 Araklı/Trabzon

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 721 49 62 numarasını arayıp T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Randevu Alma

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 721 49 62 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Trabzon Araklı bulunan T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0462) 721 49 62 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 37 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır. T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Adresi

Özgen Mahallesi, Hastane Küme Evleri No:9, 61700 Araklı/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Araklı ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Yol Tarifi

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Özgen Mahallesi, Hastane Küme Evleri No:9, 61700 Araklı/Trabzon ‘ numarasından T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Özgen Mahallesi, Hastane Küme Evleri No:9, 61700 Araklı/Trabzon ‘dır.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Araklı ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 721 49 62 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 721 49 62 numarasını arayabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı – Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 37 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın