T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon Numarası, T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Adresi, T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yol Tarifi, T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Randevu Alma, T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Bölümleri ve T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Hakkında Bilgiler

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon Numarası

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ilgili hastane (0216) 511 13 50 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 511 13 50 numarasını arayıp T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İletişim Bilgileri

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ mail adresi T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 511 13 50 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 511 13 50 Mail Adresi; T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Kaynarca Mah, Aydınlıyolu Cad, Kafkas Sk. 7/A D:2, 34890 Pendik

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Bölümleri

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 511 13 50 numarasını arayıp T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Randevu Alma

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 511 13 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 511 13 50 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastanesi Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,7 ” Puan almıştır. T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Adresi

Kaynarca Mah, Aydınlıyolu Cad, Kafkas Sk. 7/A D:2, 34890 Pendik ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yol Tarifi

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ilçesinde bulunmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon Numarası Nedir?

Kaynarca Mah, Aydınlıyolu Cad, Kafkas Sk. 7/A D:2, 34890 Pendik ‘ numarasından T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastanesine ulaşabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Adresi Nedir?

Kaynarca Mah, Aydınlıyolu Cad, Kafkas Sk. 7/A D:2, 34890 Pendik ‘dır.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Doktorları Göz atmak için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Nasıl Randevu Alınır?

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 511 13 50 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Bölümleri Nelerdir?

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 511 13 50 numarasını arayabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Çalışma Saatleri Nedir?

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

T.C. Sağlık Bakanlığı PENDİK 7 NO’LU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,7 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın