T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Telefon Numarası, T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Adresi, T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Yol Tarifi, T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Randevu Alma, T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Bölümleri ve T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Hakkında Bilgiler

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Telefon Numarası

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI İletişim Bilgileri

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI mail adresi T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Güzelyalı, Anadolu Cd 2 A, 34903 Pendik/İstanbul

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Bölümleri

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Randevu Alma

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastanesi Google Maps üzerinden ” 21 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Adresi

Güzelyalı, Anadolu Cd 2 A, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Yol Tarifi

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI ilçesinde bulunmaktadır. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Telefon Numarası Nedir?

Güzelyalı, Anadolu Cd 2 A, 34903 Pendik/İstanbul ‘ numarasından T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastanesine ulaşabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Adresi Nedir?

Güzelyalı, Anadolu Cd 2 A, 34903 Pendik/İstanbul ‘dır.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Doktorları Göz atmak için tıklayın.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Nasıl Randevu Alınır?

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Bölümleri Nelerdir?

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI Çalışma Saatleri Nedir?

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI PENDİK HIKMET VE HASAN ATAMAN SAĞLIK OCAĞI İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 21 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın