Tamsaş Avm Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tamsaş Avm Telefon Numarası, Tamsaş Avm Adresi, Tamsaş Avm Yol Tarifi, Tamsaş Avm Randevu Alma, Tamsaş Avm Bölümleri ve Tamsaş Avm Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamsaş Avm Hakkında Bilgiler

Tamsaş Avm Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Tamsaş Avm Telefon Numarası

Tamsaş Avm ilgili hastane (0474) 213 53 65 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamsaş Avm Doktorları

Tamsaş Avm Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tamsaş Avm Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0474) 213 53 65 numarasını arayıp Tamsaş Avm Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamsaş Avm İletişim Bilgileri

Tamsaş Avm mail adresi Tamsaş Avm Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0474) 213 53 65 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0474) 213 53 65 Mail Adresi; Tamsaş Avm Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Örnek, A. Gaffar Okkan Blv. No:113 D:A BLOK, 36000 Kars Merkez/Kars

Tamsaş Avm Bölümleri

Tamsaş Avm bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 213 53 65 numarasını arayıp Tamsaş Avm bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tamsaş Avm Randevu Alma

Tamsaş Avm ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 213 53 65 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tamsaş Avm Çalışma Saatleri

Kars Merkez/Kars Karacaören bulunan Tamsaş Avm hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0474) 213 53 65 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tamsaş Avm Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tamsaş Avm hastanesi Google Maps üzerinden ” 464 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır. Tamsaş Avm Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tamsaş Avm Adresi

Merkez, Örnek, A. Gaffar Okkan Blv. No:113 D:A BLOK, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır. Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Tamsaş Avm Yol Tarifi

Tamsaş Avm ilçesinde bulunmaktadır. Tamsaş Avm gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tamsaş Avm hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tamsaş Avm Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tamsaş Avm hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tamsaş Avm hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamsaş Avm Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Örnek, A. Gaffar Okkan Blv. No:113 D:A BLOK, 36000 Kars Merkez/Kars ‘ numarasından Tamsaş Avm hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tamsaş Avm Adresi Nedir?

Merkez, Örnek, A. Gaffar Okkan Blv. No:113 D:A BLOK, 36000 Kars Merkez/Kars ‘dır.

Tamsaş Avm Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tamsaş Avm Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tamsaş Avm Nerededir?

Hastane Kars Merkez/Kars ilinin Karacaören ilçesine ait bir hastanedir.

Tamsaş Avm Nasıl Randevu Alınır?

Tamsaş Avm ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0474) 213 53 65 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tamsaş Avm Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tamsaş Avm Bölümleri Nelerdir?

Tamsaş Avm bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0474) 213 53 65 numarasını arayabilirsiniz.

Tamsaş Avm Çalışma Saatleri Nedir?

Tamsaş Avm hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tamsaş Avm İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 464 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın