Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası, Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Adresi, Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi, Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma, Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Bölümleri ve Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Hakkında Bilgiler

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez İletişim Bilgileri

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez mail adresi Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Anıt, 33430 Tarsus/Mersin

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Bölümleri

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Randevu Alma

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Adresi

Anıt, 33430 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Telefon Numarası Nedir?

Anıt, 33430 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Adresi Nedir?

Anıt, 33430 Tarsus/Mersin ‘dır.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Bölümleri Nelerdir?

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tarsus Anıt Aile Sağlığı Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın