Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Adresi, Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi mail adresi Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Eski Ömerli, 1309. Sk. No:1, 33500 Tarsus/Mersin

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Mersin Tarsus bulunan Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır. Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Adresi

Eski Ömerli, 1309. Sk. No:1, 33500 Tarsus/Mersin ‘dır. Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Eski Ömerli, 1309. Sk. No:1, 33500 Tarsus/Mersin ‘ numarasından Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Eski Ömerli, 1309. Sk. No:1, 33500 Tarsus/Mersin ‘dır.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Mersin ilinin Tarsus ilçesine ait bir hastanedir.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tarsus Toplum Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın