Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Tercan Devlet Hastanesi Adresi, Tercan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tercan Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tercan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Tercan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Tercan Devlet Hastanesi Erzincan ilinin Tercan ilçesine ait bir hastanedir.

Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tercan Devlet Hastanesi ilgili hastane (0446) 441 30 97 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Doktorları

Tercan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tercan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0446) 441 30 97 numarasını arayıp Tercan Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Tercan Devlet Hastanesi mail adresi Tercan Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0446) 441 30 97 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0446) 441 30 97 Mail Adresi; Tercan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; E80 No:37, Erzincan

Tercan Devlet Hastanesi Bölümleri

Tercan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0446) 441 30 97 numarasını arayıp Tercan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tercan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Tercan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0446) 441 30 97 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tercan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Erzincan Tercan bulunan Tercan Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0446) 441 30 97 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tercan Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır. Tercan Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tercan Devlet Hastanesi Adresi

E80 No:37, Erzincan ‘dır. Hastane Erzincan ilinin Tercan ilçesine ait bir hastanedir.

Tercan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tercan Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Tercan Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tercan Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tercan Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tercan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tercan Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

E80 No:37, Erzincan ‘ numarasından Tercan Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

E80 No:37, Erzincan ‘dır.

Tercan Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tercan Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tercan Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Erzincan ilinin Tercan ilçesine ait bir hastanedir.

Tercan Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Tercan Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0446) 441 30 97 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tercan Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Tercan Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0446) 441 30 97 numarasını arayabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Tercan Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tercan Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 8 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın