Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Adresi, Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi, Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Bilgiler

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Kayseri ilinin Tomarza ilçesine ait bir hastanedir.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastane (0352) 661 51 32 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0352) 661 51 32 numarasını arayıp Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi mail adresi Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0352) 661 51 32 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0352) 661 51 32 Mail Adresi; Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Cumhuriyet, Özilhan Cad., 38940 Tomarza/Kayseri

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0352) 661 51 32 numarasını arayıp Tomarza Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0352) 661 51 32 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Kayseri Tomarza bulunan Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0352) 661 51 32 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Adresi

Cumhuriyet, Özilhan Cad., 38940 Tomarza/Kayseri ‘dır. Hastane Kayseri ilinin Tomarza ilçesine ait bir hastanedir.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi ilçesinde bulunmaktadır. Tomarza Aile Sağlığı Merkezi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Cumhuriyet, Özilhan Cad., 38940 Tomarza/Kayseri ‘ numarasından Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Adresi Nedir?

Cumhuriyet, Özilhan Cad., 38940 Tomarza/Kayseri ‘dır.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Nerededir?

Hastane Kayseri ilinin Tomarza ilçesine ait bir hastanedir.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Randevu Alınır?

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0352) 661 51 32 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Bölümleri Nelerdir?

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0352) 661 51 32 numarasını arayabilirsiniz.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tomarza Aile Sağlığı Merkezi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın