Tonya İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Tonya İlçe Devlet Hastanesi Adresi, Tonya İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tonya İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tonya İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Tonya İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Trabzon ilinin Tonya ilçesine ait bir hastanedir.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tonya İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastane (0462) 881 30 38 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0462) 881 30 38 numarasını arayıp Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Tonya İlçe Devlet Hastanesi mail adresi Tonya İlçe Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0462) 881 30 38 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0462) 881 30 38 Mail Adresi; Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Orta, 61500 Tonya/Trabzon

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri

Tonya İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 881 30 38 numarasını arayıp Tonya İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Tonya İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 881 30 38 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Trabzon Tonya bulunan Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0462) 881 30 38 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır. Tonya İlçe Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Orta, 61500 Tonya/Trabzon ‘dır. Hastane Trabzon ilinin Tonya ilçesine ait bir hastanedir.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tonya İlçe Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Tonya İlçe Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Orta, 61500 Tonya/Trabzon ‘ numarasından Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Orta, 61500 Tonya/Trabzon ‘dır.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Tonya İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Trabzon ilinin Tonya ilçesine ait bir hastanedir.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Tonya İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0462) 881 30 38 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Tonya İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0462) 881 30 38 numarasını arayabilirsiniz.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Tonya İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Tonya İlçe Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 5 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,2 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın