Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası, Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi, Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi, Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma, Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri ve Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Bilgiler

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastane (0232) 856 55 65 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 856 55 65 numarasını arayıp Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis İletişim Bilgileri

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis mail adresi Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 856 55 65 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 856 55 65 Mail Adresi; Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 856 55 65 numarasını arayıp Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Randevu Alma

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 856 55 65 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri

İzmir Torbalı bulunan Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 856 55 65 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır. Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Yol Tarifi

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis ilçesinde bulunmaktadır. Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Telefon Numarası Nedir?

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘ numarasından Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesine ulaşabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Adresi Nedir?

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘dır.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Randevu Alınır?

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 856 55 65 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümleri Nelerdir?

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 856 55 65 numarasını arayabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis Çalışma Saatleri Nedir?

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Acil Servis İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın