Torbalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Torbalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Torbalı Devlet Hastanesi Adresi, Torbalı Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Torbalı Devlet Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Torbalı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Torbalı Devlet Hastanesi İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Torbalı Devlet Hastanesi ilgili hastane (0232) 856 03 42 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları

Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0232) 856 03 42 numarasını arayıp Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Torbalı Devlet Hastanesi mail adresi Torbalı Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0232) 856 03 42 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0232) 856 03 42 Mail Adresi; Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir

Torbalı Devlet Hastanesi Bölümleri

Torbalı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 856 03 42 numarasını arayıp Torbalı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Randevu Alma

Torbalı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 856 03 42 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Torbalı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

İzmir Torbalı bulunan Torbalı Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0232) 856 03 42 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Torbalı Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 191 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır. Torbalı Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Adresi

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Torbalı Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Torbalı Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Torbalı Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Torbalı Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Torbalı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Torbalı Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘ numarasından Torbalı Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Yedi Eylül, İzmir Aydın Cd. No:81, 35860 Torbalı/İzmir ‘dır.

Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Torbalı Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0232) 856 03 42 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Torbalı Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Torbalı Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0232) 856 03 42 numarasını arayabilirsiniz.

Torbalı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Torbalı Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Torbalı Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 191 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,8 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın