Torbalı Diyaliz Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Torbalı Diyaliz Telefon Numarası, Torbalı Diyaliz Adresi, Torbalı Diyaliz Yol Tarifi, Torbalı Diyaliz Randevu Alma, Torbalı Diyaliz Bölümleri ve Torbalı Diyaliz Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Hakkında Bilgiler

Torbalı Diyaliz İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Diyaliz Telefon Numarası

Torbalı Diyaliz ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Doktorları

Torbalı Diyaliz Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Torbalı Diyaliz Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz İletişim Bilgileri

Torbalı Diyaliz mail adresi Torbalı Diyaliz Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Torbalı Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Ertuğrul, Ziya İnceoglu Cd., 35860 Arslanlar/Torbalı/İzmir

Torbalı Diyaliz Bölümleri

Torbalı Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Torbalı Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Diyaliz Randevu Alma

Torbalı Diyaliz ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Torbalı Diyaliz Çalışma Saatleri

İzmir Torbalı bulunan Torbalı Diyaliz hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Torbalı Diyaliz hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Torbalı Diyaliz Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Torbalı Diyaliz Adresi

Ertuğrul, Ziya İnceoglu Cd., 35860 Arslanlar/Torbalı/İzmir ‘dır. Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Diyaliz Yol Tarifi

Torbalı Diyaliz ilçesinde bulunmaktadır. Torbalı Diyaliz gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Torbalı Diyaliz hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Torbalı Diyaliz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Torbalı Diyaliz hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Torbalı Diyaliz hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Telefon Numarası Nedir?

Ertuğrul, Ziya İnceoglu Cd., 35860 Arslanlar/Torbalı/İzmir ‘ numarasından Torbalı Diyaliz hastanesine ulaşabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Adresi Nedir?

Ertuğrul, Ziya İnceoglu Cd., 35860 Arslanlar/Torbalı/İzmir ‘dır.

Torbalı Diyaliz Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Torbalı Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Torbalı Diyaliz Nerededir?

Hastane İzmir ilinin Torbalı ilçesine ait bir hastanedir.

Torbalı Diyaliz Nasıl Randevu Alınır?

Torbalı Diyaliz ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Torbalı Diyaliz Bölümleri Nelerdir?

Torbalı Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Çalışma Saatleri Nedir?

Torbalı Diyaliz hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Torbalı Diyaliz İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın