Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Telefon Numarası, Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Adresi, Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Yol Tarifi, Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Randevu Alma, Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Bölümleri ve Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
İçerik göster

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Hakkında Bilgiler

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Tekirdağ ilinin Malkara ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Telefon Numarası

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez İletişim Bilgileri

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez mail adresi Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Gazibey, 59300 Malkara/Tekirdağ

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Bölümleri

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Randevu Alma

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Çalışma Saatleri

Tekirdağ Malkara bulunan Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastanesi Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır. Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Adresi

Gazibey, 59300 Malkara/Tekirdağ ‘dır. Hastane Tekirdağ ilinin Malkara ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Yol Tarifi

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Telefon Numarası Nedir?

Gazibey, 59300 Malkara/Tekirdağ ‘ numarasından Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastanesine ulaşabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Adresi Nedir?

Gazibey, 59300 Malkara/Tekirdağ ‘dır.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Nerededir?

Hastane Tekirdağ ilinin Malkara ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Nasıl Randevu Alınır?

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Bölümleri Nelerdir?

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez Çalışma Saatleri Nedir?

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Türk Böbrek Vakfı Kadriye Kenan Tunalı Diyaliz Merkez İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” Yorum Mevcut Değil ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” Ortalama Bir Puana Sahip Değil ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın