Türk Kızılayı Kan İstasyonu Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Telefon Numarası, Türk Kızılayı Kan İstasyonu Adresi, Türk Kızılayı Kan İstasyonu Yol Tarifi, Türk Kızılayı Kan İstasyonu Randevu Alma, Türk Kızılayı Kan İstasyonu Bölümleri ve Türk Kızılayı Kan İstasyonu Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Hakkında Bilgiler

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Isparta ilinin Isparta Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Telefon Numarası

Türk Kızılayı Kan İstasyonu ilgili hastane 182 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan 182 numarasını arayıp Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu İletişim Bilgileri

Türk Kızılayı Kan İstasyonu mail adresi Türk Kızılayı Kan İstasyonu Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan 182 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; 182 Mail Adresi; Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hızırbey, 1509. Sk. No:2, 32100 Isparta Merkez/Isparta

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Bölümleri

Türk Kızılayı Kan İstasyonu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayıp Türk Kızılayı Kan İstasyonu bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Randevu Alma

Türk Kızılayı Kan İstasyonu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Çalışma Saatleri

Isparta Isparta Merkez bulunan Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz 182 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastanesi Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Türk Kızılayı Kan İstasyonu Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Adresi

Hızırbey, 1509. Sk. No:2, 32100 Isparta Merkez/Isparta ‘dır. Hastane Isparta ilinin Isparta Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Yol Tarifi

Türk Kızılayı Kan İstasyonu ilçesinde bulunmaktadır. Türk Kızılayı Kan İstasyonu gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Telefon Numarası Nedir?

Hızırbey, 1509. Sk. No:2, 32100 Isparta Merkez/Isparta ‘ numarasından Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastanesine ulaşabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Adresi Nedir?

Hızırbey, 1509. Sk. No:2, 32100 Isparta Merkez/Isparta ‘dır.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türk Kızılayı Kan İstasyonu Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Nerededir?

Hastane Isparta ilinin Isparta Merkez ilçesine ait bir hastanedir.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Nasıl Randevu Alınır?

Türk Kızılayı Kan İstasyonu ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz 182 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Bölümleri Nelerdir?

Türk Kızılayı Kan İstasyonu bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, 182 numarasını arayabilirsiniz.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu Çalışma Saatleri Nedir?

Türk Kızılayı Kan İstasyonu hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Türk Kızılayı Kan İstasyonu İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 2 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın