Türkiye Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Türkiye Hastanesi Telefon Numarası, Türkiye Hastanesi Adresi, Türkiye Hastanesi Yol Tarifi, Türkiye Hastanesi Randevu Alma, Türkiye Hastanesi Bölümleri ve Türkiye Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Hakkında Bilgiler

Türkiye Hastanesi İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Türkiye Hastanesi Telefon Numarası

Türkiye Hastanesi ilgili hastane (0212) 314 14 14 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Doktorları

Türkiye Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türkiye Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0212) 314 14 14 numarasını arayıp Türkiye Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi İletişim Bilgileri

Türkiye Hastanesi mail adresi Türkiye Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0212) 314 14 14 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0212) 314 14 14 Mail Adresi; Türkiye Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Merkez, Darülaceze Cd. 14/1, 34381 Şişli/İstanbul

Türkiye Hastanesi Bölümleri

Türkiye Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 314 14 14 numarasını arayıp Türkiye Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Türkiye Hastanesi Randevu Alma

Türkiye Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 314 14 14 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Türkiye Hastanesi Çalışma Saatleri

İstanbul Şişli bulunan Türkiye Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0212) 314 14 14 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Türkiye Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 605 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır. Türkiye Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Türkiye Hastanesi Adresi

Merkez, Darülaceze Cd. 14/1, 34381 Şişli/İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Türkiye Hastanesi Yol Tarifi

Türkiye Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Türkiye Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Türkiye Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Türkiye Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Türkiye Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Türkiye Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Merkez, Darülaceze Cd. 14/1, 34381 Şişli/İstanbul ‘ numarasından Türkiye Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Adresi Nedir?

Merkez, Darülaceze Cd. 14/1, 34381 Şişli/İstanbul ‘dır.

Türkiye Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Türkiye Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Türkiye Hastanesi Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Şişli ilçesine ait bir hastanedir.

Türkiye Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Türkiye Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0212) 314 14 14 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Türkiye Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Türkiye Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0212) 314 14 14 numarasını arayabilirsiniz.

Türkiye Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Türkiye Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Türkiye Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 605 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 3,5 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın