Uğur Diyaliz Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Uğur Diyaliz Telefon Numarası, Uğur Diyaliz Adresi, Uğur Diyaliz Yol Tarifi, Uğur Diyaliz Randevu Alma, Uğur Diyaliz Bölümleri ve Uğur Diyaliz Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Hakkında Bilgiler

Uğur Diyaliz İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Uğur Diyaliz Telefon Numarası

Uğur Diyaliz ilgili hastane (0216) 491 68 08 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Doktorları

Uğur Diyaliz Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Uğur Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0216) 491 68 08 numarasını arayıp Uğur Diyaliz Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uğur Diyaliz İletişim Bilgileri

Uğur Diyaliz mail adresi Uğur Diyaliz Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0216) 491 68 08 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0216) 491 68 08 Mail Adresi; Uğur Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Doğu Mh., E 5 Yan Yol Cad. No:20, İstanbul

Uğur Diyaliz Bölümleri

Uğur Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 491 68 08 numarasını arayıp Uğur Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Uğur Diyaliz Randevu Alma

Uğur Diyaliz ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 491 68 08 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Uğur Diyaliz Çalışma Saatleri

İstanbul Pendik bulunan Uğur Diyaliz hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0216) 491 68 08 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Uğur Diyaliz hastanesi Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,4 ” Puan almıştır. Uğur Diyaliz Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Uğur Diyaliz Adresi

Doğu Mh., E 5 Yan Yol Cad. No:20, İstanbul ‘dır. Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Uğur Diyaliz Yol Tarifi

Uğur Diyaliz ilçesinde bulunmaktadır. Uğur Diyaliz gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Uğur Diyaliz hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Uğur Diyaliz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Uğur Diyaliz hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Uğur Diyaliz hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Telefon Numarası Nedir?

Doğu Mh., E 5 Yan Yol Cad. No:20, İstanbul ‘ numarasından Uğur Diyaliz hastanesine ulaşabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Adresi Nedir?

Doğu Mh., E 5 Yan Yol Cad. No:20, İstanbul ‘dır.

Uğur Diyaliz Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Uğur Diyaliz Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Uğur Diyaliz Nerededir?

Hastane İstanbul ilinin Pendik ilçesine ait bir hastanedir.

Uğur Diyaliz Nasıl Randevu Alınır?

Uğur Diyaliz ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0216) 491 68 08 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Uğur Diyaliz Bölümleri Nelerdir?

Uğur Diyaliz bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0216) 491 68 08 numarasını arayabilirsiniz.

Uğur Diyaliz Çalışma Saatleri Nedir?

Uğur Diyaliz hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Uğur Diyaliz İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 7 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4,4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın