Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Adresi, Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma, Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Bilgiler

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Niğde ilinin Ulukışla ilçesine ait bir hastanedir.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastane (0388) 511 23 70 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0388) 511 23 70 numarasını arayıp Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi mail adresi Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0388) 511 23 70 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0388) 511 23 70 Mail Adresi; Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Doğu, 51900 Ulukışla/Niğde

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0388) 511 23 70 numarasını arayıp Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0388) 511 23 70 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Niğde Ulukışla bulunan Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0388) 511 23 70 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 12 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır. Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Doğu, 51900 Ulukışla/Niğde ‘dır. Hastane Niğde ilinin Ulukışla ilçesine ait bir hastanedir.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Doğu, 51900 Ulukışla/Niğde ‘ numarasından Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Adresi Nedir?

Doğu, 51900 Ulukışla/Niğde ‘dır.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Nerededir?

Hastane Niğde ilinin Ulukışla ilçesine ait bir hastanedir.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0388) 511 23 70 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0388) 511 23 70 numarasını arayabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 12 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 2,9 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın