Universal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası, Adresi, Bölümleri, Yol Tarifi ve Randevu Alma

Universal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası, Universal Diyarbakır Hastanesi Adresi, Universal Diyarbakır Hastanesi Yol Tarifi, Universal Diyarbakır Hastanesi Randevu Alma, Universal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri ve Universal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri gibi konuları siz değerli kullanıcılarımız için yazımıza ekledik. Sizlerde bu konular hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımıza göz atabilir ilgili konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Hakkında Bilgiler

Universal Diyarbakır Hastanesi Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası

Universal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastane (0412) 223 24 00 numarasını kullanmaktadır. Hastane hakkında detaylı bilgi alma, randevu alma, gibi konularda hastaneyi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası bulunmayan hastaneler için “182” numarasını arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları

Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın. Eğer websitesi üzerinden detaylı bilgi alamadıysanız hastane numarası olan (0412) 223 24 00 numarasını arayıp Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi İletişim Bilgileri

Universal Diyarbakır Hastanesi mail adresi Universal Diyarbakır Hastanesi Mail Adresi İçin Tıklayın ‘dir. Detaylı yada yanlış bilgilendirme durumlarında Hastane Telefon Numarası olan (0412) 223 24 00 numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon Numarası; (0412) 223 24 00 Mail Adresi; Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın Websitesi; Tıklayın Adresi; Hasırlı, Elazığ Cad. Dağ Kapı Meydanı No:2, 21200 Yenişehir/Diyarbakır

Universal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri

Universal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 223 24 00 numarasını arayıp Universal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Hastanenin Websitesinede göz atabilirsiniz. Göz atmak için tıklayın.

Universal Diyarbakır Hastanesi Randevu Alma

Universal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 223 24 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ”Alo 182”arayarakta randevu almayı deneyebilirsiniz. Arayarak randevu almak istemiyorsanız Hastanenin resmi sitesinden (SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLKAYIN) randevu oluşturmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra MHRS üzerinden de randevu talebi oluşturmayı deneyebilirsiniz (MHRS Randevu Oluşturmak için Tıklayın).

Universal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri

Diyarbakır Yenişehir bulunan Universal Diyarbakır Hastanesi hastanesinin çalışma saatleri tablo şeklinde aşağıda verilmiştir.
Pazartesi 09.00-21.00
Salı 09.00-21.00
Çarşamba 09.00-21.00
Perşembe 09.00-21.00
Cuma 09.00-21.00
Cumartesi Bilinmiyor
Pazar Bilinmiyor
  Verilerin güncelliği net olarak bilinmemektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Firmanın Google Maps profiline göz atabilirsiniz(Tıkla ve Göz at). Dilerseniz (0412) 223 24 00 numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Yorum, İyi Bir Hastane Mi?

Universal Diyarbakır Hastanesi hastanesi Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır. Universal Diyarbakır Hastanesi Hastanesinin Google Maps Profilini incelemek için Tıklayın.

Universal Diyarbakır Hastanesi Adresi

Hasırlı, Elazığ Cad. Dağ Kapı Meydanı No:2, 21200 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır. Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Diyarbakır Hastanesi Yol Tarifi

Universal Diyarbakır Hastanesi ilçesinde bulunmaktadır. Universal Diyarbakır Hastanesi gitmek istiyorsanız sizler için ilgili hastanenin konum bilgilerinin bulunduğu haritayı aşağı kısma ekledik. Aşağıdan size en uygun rotasyondan yol tarifine göz atabilirsiniz. Çevre ilçelerden yada illerden Universal Diyarbakır Hastanesi hastanesine gidecek kişiler için yol tarifi haritası tarifine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Universal Diyarbakır Hastanesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru listeleri Universal Diyarbakır Hastanesi hastenesi hakkında sürekli merak edilen, öğrenmek istenilen soruları siz değerli kullanıcılarımız için ekledik. Aşağıdaki sorulara ve cevaplara göz atarak Universal Diyarbakır Hastanesi hastenesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

Hasırlı, Elazığ Cad. Dağ Kapı Meydanı No:2, 21200 Yenişehir/Diyarbakır ‘ numarasından Universal Diyarbakır Hastanesi hastanesine ulaşabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Adresi Nedir?

Hasırlı, Elazığ Cad. Dağ Kapı Meydanı No:2, 21200 Yenişehir/Diyarbakır ‘dır.

Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Kimlerdir?

Doktorlar hakkında detaylı bilgi almak için hastane websitesine göz atabilirsiniz. Universal Diyarbakır Hastanesi Doktorları Göz atmak için tıklayın.

Universal Diyarbakır Hastanesi Nerededir?

Hastane Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait bir hastanedir.

Universal Diyarbakır Hastanesi Nasıl Randevu Alınır?

Universal Diyarbakır Hastanesi ilgili hastaneden randevu almak için dilerseniz (0412) 223 24 00 numarasını arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Nasıl Giderim?

Sizler için öze hazırladığımı linke tıklayarak size en uygun Rotadan yol tarifi alabilirsiniz. Rota için tıklayınız.

Universal Diyarbakır Hastanesi Bölümleri Nelerdir?

Universal Diyarbakır Hastanesi bölümleri hakkında detaylı bilgi almak için, (0412) 223 24 00 numarasını arayabilirsiniz.

Universal Diyarbakır Hastanesi Çalışma Saatleri Nedir?

Universal Diyarbakır Hastanesi hastanesinin güncel çalışma saatleri için ilgili linki kontrol edebilirsiniz. Linke gitmek için tıklayın.

Universal Diyarbakır Hastanesi İyi Bir Hastane Mi?

Google Maps üzerinden ” 6 yorum ” ve ortalama olarak 5 üzerinden ” 4 ” Puan almıştır.
Bu yazıyı oyla post

Yorum yapın